dis-sagligi
Ne Nedir?

EVDE DOĞAL DİŞ BEYAZLATMA YÖNTEMİ

0 125

Her nekadar sirkeyi salataların lezzet iksiri, karbonatı da hamur islerinin vazgecilmezi olarak bilsekte, mutfakta ayrı ayrı kullanılan bu iki ürünün, bir araya getirilerek diş temizliğinde çok etkili bir kişisel bakım ürününe dönüştüğünü görebilirsiniz.
Kulandığınız malzemenin içeriğini bilmekle beraber, bu karışımla dişlerinizi beyazlaştırıp, bakterilerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.
Bunun için; bir bardağa 2 küçük kaşık karbonat koyup üzerine evde yapmış oldugunuz dogal sirkeden birkaç damla damlatarak karışımı oluşturun ve daha sonra fırçanızı batırarak dişlerinizi fırçalayın.
1-2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde, dişlerinizde gözle görülür şekilde bir beyazlık ve ferahlık farkedeceksiniz. En önemlisi karışımınız doğal ve sağlıklı olduğundan dolayı yan etkisi olmadığı gibi diş minelerinizede zarar vermeyecektir.
Sağlıklı gülüşler..

Sosyalde Paylaş..Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInBuffer this pageDigg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someone

Yorumlar

Yorum Yapılmış

Yanıt bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Tweet’le!

Katkısız Reklamlar

Sosyal Hesaplarımız

E-Posta Bildirim

Flickr Galeri

    Ziyaretçi

    Bugünkü Ziyaretçi: 1
    Bu Haftalık Ziyaretçi: 324
    Toplam Ziyaretçi: 54199