geleneksel-pazar3
Üreticilerden Doğal ve Katkısız Ürün Duyuruları

GELENEKSEL PAZAR, SAĞLIKLI VE DOĞAL ÜRÜNLERİNİ DUYURDU!

0 704

Bu dükkânda satılan ürünlerde;

Hibrit ve GDO yok! Zehirli kimyasal yok! Zararlı endüstriyel işlem yok!
Katkı maddesi yok! Sağlıksız ambalaj yok!

Sağlık var, doğallık var, laboratuvar analizleri var, güven var!

geleneksel-pazar1

Günümüz insanı hastalandı, ömrünü ilaç tüketerek hastane köşelerinde geçiriyor. Gıdalar gördüğü işlemler ve eklenen katkılar nedeniyle “gerçek gıda” vasfını yitirip adeta birer zehir deposuna dönüştü. Bunun sonucunda da yılda 2 milyar kutu ilaç tüketmek zorunda kalıyoruz!

Gıdalarımıza eklenen tarım kimyasalları, katkı maddeleri, uygulanan zararlı endüstriyel işlemler, tohumun tabiî yapısının değiştirilmesi, zehirli ambalajlar, deterjanlar, kozmetik ürünleri, elektromanyetik dalgalar ve atıklar gibi birçok faktör bizi hasta ediyor.

İşte bu gidişe dur demek için; “Doğal, natürel, organik, helal, köyden geldi” gibi önemli bir kısmı dayanaksız ifadelerle pazarlanan tuzaklara da düşülmemesi için; farklı sektörlerden gelen bir grup girişimci Anadolu’nun en gerçek ürünlerini bir araya getirerek Geleneksel Pazar’ı kurdu.

Geleneksel Pazar’ı kimler kurdu?
Evinde geleneksel ekşi maya ile ekmek yapan, kendi sirkesini kuran, balkonunda pastırma kurutan, endüstriyel şeker tüketmeyip sütlacını pekmezle tatlandıran, ekmeğini çantasında taşıyan kişiler bunlar. Fakat teknoloji ile araları da gayet iyi hatta içlerinde yazılımcı ve tasarımcılar var.

geleneksel-pazar2

Geleneksel Pazar’ın hedef kitlesi kimler?
Geleneksel Pazar, genel olarak duyarlılık sahibi bilinçli kişilerin tümüne yönelik bir yapılanma olarak öne çıksa da, daha çok hamileler, bebek sahibi aileler, doktorlar gibi duyarlılığı kaçınılmaz olanları hedefliyor.

Bugün, Fatih’te hizmet veren bir perakende satış mağazasına ve Türkiye’nin seksen bir vilayetine hatta yurt dışına gönderim yapabilen gerçek bir e-ticaret yapılanmasına sahip.

Geleneksel Pazar’daki ürünler: Laboratuvar analizli, sağlıklı, güvenli…
Laboratuvar analizleri ilgili ürünün web sayfasında herkese açık şekilde yayınlanıyor. Mevzuatın emredici hükümlerine uyulmakla kalmayıp ürünlerin etiketlerinde ve web sitesinde yöre ve içerik bilgisi eksiksiz bir şekilde yer alıyor.

Geleneksel Pazar’ın temel amacı; çevreyi ve insan sağlığını korumak. Bu çerçevede bütün ülke taranıyor, geleneksel üretim teşvik ediliyor, ürünler gerçek değerinden alınarak küçük ve yerel üreticilerin de ayakta kalarak üretim yapmaları sağlanıyor.

Geleneksel Pazar’da gerçek gıda ürünlerinin yanı sıra; temizlik, tekstil, mutfak gereçleri gibi gıda dışı yaşam ürünleri de satılabiliyor.

Standartlarımıza uygun, gerçek gıdaları SaffBahçe, sağlıklı temizlik ürünlerini ise SaffHayat markalarımızla pazara arz ediyoruz.

İnceleme Adresi;
http://www.gelenekselpazar.com/

 


! Sitemizde reklamı yapılan ürünlere, tarafımızca gıda kalite kontrolu yapılmamaktadır. Üretici firmaların, yazılı ve görsel medya üzerindeki doğallık duyuruları direk baz alınıp paylaşılmıştır. Amacımız bilinçlendirme odaklı olup, tüketicinin araştırmalarına destek sağlamaktır. EvdeÜretiyorum.com’un bu reklamlar üzerinden herhangi bir hak ve sorumluluğu yoktur.

Sosyalde Paylaş..Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInBuffer this pageDigg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someone

Yorumlar

Yorum Yapılmış

Yanıt bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

Tweet’le!

Katkısız Reklamlar

Sosyal Hesaplarımız

E-Posta Bildirim

Flickr Galeri

    Ziyaretçi

    Bugünkü Ziyaretçi: 94
    Bu Haftalık Ziyaretçi: 323
    Toplam Ziyaretçi: 54198